5 x 3000 zł - tyle mogą wygrać nauczyciele i ich przedsiębiorcze klasy w konkursie organizowanym w ramach naszej akcji "Przedsiębiorczy w życiu i w szkole". Zadaniem konkursowym jest stworzenie planu przedsięwzięcia trafiającego w potrzeby społeczności uczniowskiej szkoły. Instytut Wolności dofinansuje pięć najlepszych przedsięwzięć. 

Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 13.00 dnia 01.03.2017 do godziny 13.00 dnia 30.04.2017. 

W konkursie do wygrania jest 5 x 3.000 złotych na dofinansowanie realizacji zgłoszonego przedsięwzięcia zgodnie z deklaracją zawartą w treści pracy konkursowej. Przyznamy 3 nagrody dla kategorii, po jednej nagrodzie dla: szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz 2 nagrody specjalne przyznawane zgłoszonym przedsięwzięciom klas z dowolnej kategorii szkoły.

Więcej informacji o konkursie pod linkiem: 

http://przedsiebiorczosc.instytutwolnosci.pl/konkurs/


 

Przedsiębiorczy w życiu i w szkole to akcja Instytutu Wolności mająca na celu edukację dzieci i młodzieży w zakresie podejmowania inicjatyw i rozwijania przedsiębiorczości. Program jest od trzech lat realizowany na poziomach od nauczania początkowego aż po edukację ponadgimnazjalną. Głównym partnerem akcji jest firma GetBack. Projekt został objęty patronatem Ministerstwa Rozwoju.

 

Partnerzy Szkoły Przywództwa 2018

 

Partner wspierający

Partner