5 x 3000 zł - tyle mogą wygrać nauczyciele i ich przedsiębiorcze klasy w konkursie organizowanym w ramach naszej akcji "Przedsiębiorczy w życiu i w szkole". Zadaniem konkursowym jest stworzenie planu przedsięwzięcia trafiającego w potrzeby społeczności uczniowskiej szkoły. Instytut Wolności dofinansuje pięć najlepszych przedsięwzięć. 

Zgłoszenia przyjmowane będą od godziny 13.00 dnia 01.03.2017 do godziny 13.00 dnia 30.04.2017. 

W konkursie do wygrania jest 5 x 3.000 złotych na dofinansowanie realizacji zgłoszonego przedsięwzięcia zgodnie z deklaracją zawartą w treści pracy konkursowej. Przyznamy 3 nagrody dla kategorii, po jednej nagrodzie dla: szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz 2 nagrody specjalne przyznawane zgłoszonym przedsięwzięciom klas z dowolnej kategorii szkoły.

Więcej informacji o konkursie pod linkiem: 

http://przedsiebiorczosc.instytutwolnosci.pl/konkurs/


 

Przedsiębiorczy w życiu i w szkole to akcja Instytutu Wolności mająca na celu edukację dzieci i młodzieży w zakresie podejmowania inicjatyw i rozwijania przedsiębiorczości. Program jest od trzech lat realizowany na poziomach od nauczania początkowego aż po edukację ponadgimnazjalną. Głównym partnerem akcji jest firma GetBack. Projekt został objęty patronatem Ministerstwa Rozwoju.